Czy to Twoja firma?

Przedszkole Samorządowe Nr 6 z Oddziałem Żłobkowym w Skawinie praca

Skawina
wychowanie przedszkolne
Przedszkole Samorządowe Nr 6 z Oddziałem Żłobkowym w Skawinie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Przedszkole Samorządowe Nr 6 z Oddziałem Żłobkowym w Skawinie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Samorządowe Nr 6 z Oddziałem Żłobkowym w Skawinie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedszkole Samorządowe Nr 6 z Oddziałem Żłobkowym w Skawinie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedszkole Samorządowe Nr 6 z Oddziałem Żłobkowym w Skawinie - oferty archiwalne

  • Pielęgniarka/opiekunka dziecięca

    Przedszkole Samorządowe Nr 6 z Oddziałem Żłobkowym w Skawinie
    • Skawina
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca z dziećmi do lat 3, zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieci, kształtowanie u dzieci postaw prozdrowotnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: Pielęgniarstwo
      • Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
      • Inne wymagania: umiejętność pracy z dziećmi do lat 3, pracy zespołowej; doświadczenie w pracy z dziećmi od 1 roku życia do 3 lat

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Skawinie