Czy to Twoja firma?

SB Complex Sp. z o.o. Sp.k. praca

Rzeszów
SB Complex Sp. z o.o. Sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Rzeszów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy SB Complex Sp. z o.o. Sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SB Complex Sp. z o.o. Sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SB Complex Sp. z o.o. Sp.k. - oferty archiwalne

  • Magazynier, kierowca

    SB Complex Sp. z o.o. Sp.k.
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - załadunek i rozładunek przewożonego towaru ( wózek widłowy)
      - przewożenie towarów zgodnie z przygotowanym planem
      - praca w magazynie w czasie wolnym od przewozu towarów

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą , PRAWO JAZDY - KAT.B, KURS: OBSŁUGA WÓZKÓW JEZDNIOWYCH PODNOŚNIKOWYCH W TYM SPECJALIZOWANYCH (PODNOŚNIKOWYCH ZE ZMIENNĄ FAZĄ WYSIĘGU/ŁADOWAREK TELESKOPOWYCH) Z MECHANICZNYM NAPĘDEM PODNOSZENIA WRAZ Z PRZYGOTOWANIEM DO WYMIANY BUTLI Z GAZEM

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzeszowie