Czy to Twoja firma?

Firma Ochrony, Szkolenia, Asekuracji FOSA Sp. z o.o. praca

Chorzów
usługi detektywistyczne, ochroniarskie, szkolenia
Firma Ochrony, Szkolenia, Asekuracji FOSA Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy Firma Ochrony, Szkolenia, Asekuracji FOSA Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Ochrony, Szkolenia, Asekuracji FOSA Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Firma Ochrony, Szkolenia, Asekuracji FOSA Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik działu kadr

    Firma Ochrony, Szkolenia, Asekuracji FOSA Sp. z o.o.
    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - sporządzanie umów i świadectw pracy
      - rozliczanie czasu pracy
      - sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: znajomość przepisów prawa pracy, prawa podatkowego , ZUS, biegła obsługa programów komputerowych; umiejetność pracy samodzielnej i w zespole; rzetelność, dokładność i systematyczność, komunikatywność i wysoka kultura osobista, , znajomość podstaw kadrowo - płacowych , 3 letnie doświadczenie, osbługa programu PŁATNIK, obsługa programu SYMFONIA, obsługa kadrowo-płacowa, znajomość przepisów podatkowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chorzowie