Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A. praca

Nowy Sącz
Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A. - oferty archiwalne

  • Pomocniczy robotnik drogowy

    Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A.
    • Nowy Sącz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomocniczy robotnik drogowy.

      Zadania:
      - pomoc przy układaniu asfaltu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do ustalenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Operator maszyn drogowych

    • Nowy Sącz

      -Operator walca drogowego
      Praca na terenie małopolski.
      Codzienny powrót do miejsca zamieszkania po zakończeniu pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C, Prawo jazdy kat. B, Operator walców drogowych
      • Inne wymagania: - operatorko koparki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 500 PLN

Pracodawcy w Nowym Sączu