Zakład Usług Komunalnych w Lubiczu Sp. z o.o.

Zakład Usług Komunalnych w Lubiczu Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia bankowość / finanse administracja biurowa / praca biurowa serwis / montaż

Oferty pracy Zakład Usług Komunalnych w Lubiczu Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Usług Komunalnych w Lubiczu Sp. z o.o.

Zakład Usług Komunalnych w Lubiczu Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Usług Komunalnych w Lubiczu Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Księgowa / księgowy

    • Lubicz Dolny
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym
      • ewidencja dokumentów księgowych w systemie komputerowym (zakupy)
      • analiza, uzgadnianie i rozliczanie zapisów i sald wybranych kont księgowych
      • weryfikacja stanu należności i zobowiązań
      • przygotowanie raportów i zestawień, współpraca z innymi działami w firmie

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: rachunkowość
      • Inne wymagania: • doświadczenie zawodowe min. 3-letnie w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych (pełna księgowość) w firmie produkcyjnej • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera • mile widziana znajomość obsługi programów: Papirus SQL • dobra praktyczna znajomość zasad rachunkowości i przepisów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

      kompleksowa obsługa klienta – za pośrednictwem telefonu, online lub bezpośrednio
      odpowiadanie na wszelkie pytania i wątpliwości związane z usługami oferowanymi
      przez firmę
      pomoc w rozwiązywaniu problemów i przyjmowanie reklamacji klientów
      przygotowywanie umów o zaopatrzenie w wodę i doprowadzanie ścieków
      sporządzanie faktur
      przyjmowanie zleceń od klientów i monitorowanie ich realizacji
      obsługa firmowej strony internetowej oraz firmowych mediów społecznościowych
      zgłębianie wiedzy w dziedzinie usług komunalnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: fakturowanie komputerowe, obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD, biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      • Inne wymagania: [Inne] : masz wykształcenie minimum średnie jesteś znakomitym komunikatorem, umiesz budować długotrwałe, pozytywne relacje z klientem, a jednocześnie jesteś lojalnym i rzetelnym pracownikiem dobrze czujesz się w dynamicznym środowisku pracy i lubisz wyzwania lubisz pomagać innym, a dodatkowo chciałbyś/chciałabyś wykorzystywać swoje umiejętności komunikacyjne i organizacyjne znasz Excela w stopniu średnio

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Lubiczu Dolnemu