Czy to Twoja firma?

Zakład Ślusarski Eksport-Import Zygmunt Andura praca

Sandomierz
produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej, kowalstwo
Zakład Ślusarski Eksport-Import Zygmunt Andura najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ślusarz Sandomierz
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Zakład Ślusarski Eksport-Import Zygmunt Andura

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Ślusarski Eksport-Import Zygmunt Andura

  • Ślusarz

    Zakład Ślusarski Eksport-Import Zygmunt Andura
    • Sandomierz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Zakład Ślusarski Eksport-Import Zygmunt Andura - oferty archiwalne

  • Ślusarz

    • Zakres obowiązków

      prace ślusarskie

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sandomierzu