Czy to Twoja firma?

Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach - KWP w Poznaniu praca

Szamotuły
Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach - KWP w Poznaniu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach - KWP w Poznaniu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach - KWP w Poznaniu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter klimatyzacji!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Zwrotniczy

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A Profil pracodawcy
    • Stare Bojanowo
    Polecana
    Dodana
  • Operator maszyn

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    Dodana

Praca Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach - KWP w Poznaniu - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka biurowa

    Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach - KWP w Poznaniu
    • Obrzycko
    • część etatu
    • 1 400 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - dbanie o czystość i porządek w Posterunku,
      - sprzątanie,
      - mycie podłóg i posadzek,
      - dbanie o czystość sanitariatów,
      - mycie okien, drzwi,
      - dbanie o estetykę okół budynku,
      -dbanie o zieleń wokół budynku,
      - grabienie liści,
      - odsinieżanie chodnika oraz placu przed i za budynkiem,

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, obowiązkowość , systematyczność
      • Inne wymagania: WYMAGANE DOKUMENTY: - życiorys i list motywacyjny, - kserokopia dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa, - kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie, - oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych, - oświadczenie o nie skazaniu prawomocnym wyrokiem za umyslne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, - oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, - oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na poddanie się procedurze sprawdzającej uprawniającej do dostępu do informacji niejawnych, - oświadczenie o posiadaniu nieposzlakowanej opinii, INNE DOKUMENTY; - kserokopie dokumentów potwierdzających niepełnosprawność - w przypadku kandydatów którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydató, TERMIN SKŁADANIEA DOKUMENTÓW: - dokumenty można składać w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach lub przesyłać za pośrednictwem Poczty Polskiej (decyduje data stempla pocztowego). Oferty złożone po terminie lub niezawierające wszystkich wymaganych dokumenttów zostaną odrzucone. Dostarczonych dokumentów nie odsyłamy, - dokumenty należy składać w terminie do dnia 26 września 2021r. - pod adreem: Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach ul. Polna 3 64-500 Szamotuły - wysokość wynagrodzenia wg kat.IV=1.353,05zł brutto + 3,47%premii + dodatek za wysługę lat,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - wysokość wynagrodzenia wg kat.IV=1.353,05zł brutto + 3,47%premii + dodatek za wysługę lat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szamotułach