Czy to Twoja firma?

OPEN PARTNER MATUSIAK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA praca

Włocławek
OPEN PARTNER MATUSIAK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy OPEN PARTNER MATUSIAK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OPEN PARTNER MATUSIAK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

OPEN PARTNER MATUSIAK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca OPEN PARTNER MATUSIAK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Magazynier r99/3719-1851/21

    OPEN PARTNER MATUSIAK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
    • Włocławek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace magazynowe, operator wózków widłowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykszt. zasadnicze zawodowe, możliwość przyuczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista do spraw e-commerce r129/2168-1065/21

    • Włocławek
    • 3 100 zł / mies.

      obsługa stanowiska ksiegarni internetowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office
      • Inne wymagania: wykszt. min. średnie, znajomość pakietu MS Office, kreatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN

Pracodawcy w Włocławku