TRANS LOGISTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

TRANS LOGISTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Sprzedawca Dębica
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy TRANS LOGISTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TRANS LOGISTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca TRANS LOGISTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik stacji paliw

    • Straszęcin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      OBSŁUGA URZĄDZEŃ BAZY PALIW, OBSŁUGA KLIENTA PRZY KASIE, PRZYJMOWANIE DOSTAW, DBAŁOŚĆ I KONSERWACJA POWIERZONEGO SPRZĘTU, OBSŁUGA FIRMOWEGO PROGRAMU KOMPUTEROWEGO

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: biegła znajomość obsługi komputera
      • Inne wymagania: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI KASY FISKALNEJ, UMIEJĘTNOŚĆ LOGICZNEGO MYŚLENIA

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dębicy