Czy to Twoja firma?

PAWEŁ WIECHA ZAKŁAD STOLARSKI praca

Bytom
Produkcja mebli kuchennych
PAWEŁ WIECHA ZAKŁAD STOLARSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Stolarz Bytom
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy PAWEŁ WIECHA ZAKŁAD STOLARSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PAWEŁ WIECHA ZAKŁAD STOLARSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PAWEŁ WIECHA ZAKŁAD STOLARSKI - oferty archiwalne

  • Stolarz

    PAWEŁ WIECHA ZAKŁAD STOLARSKI
    • Bytom
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      prace stolarskie, wykonywanie mebli

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe w zawodzie stolarz, min. 5 lat doświadczenia, prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 18,30 zł na godzinę praca w godzinach od 09:00 do 17:00
  • Pomoc stolarza

    • Bytom

      pomocnicze praca stolarskie, produkcja mebli, renowacja zabytków

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

Pracodawcy w Bytomiu