GROSLEY sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

GROSLEY sp. z o.o. praca

Rzuchów

Od ponad trzech dekad, my w GROSLEY sp. z o.o. z Rybnika, kultywujemy pasję do narzędzi, które ułatwiają pracę i inspirują profesjonalistów oraz miłośników majsterkowania. Nasza historia rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy to światło dzienne ujrzała firma SW Technik. W 2016 roku, po podziale spółki S-A-M, uformowaliśmy się jako GROSLEY sp. z o.o., kontynuując tradycję innowacji i doskonałości w branży narzędziowej.

Specjalizujemy się w sprzedaży narzędzi ręcznych i pneumatycznych, które są sercem naszej działalności. Nasze produkty pod marką GROSLEY® to synonim dobrej jakości w atrakcyjnej cenie. Jesteśmy dumni, że możemy oferować narzędzia ręczne marki SATA oraz pneumatyczne marki Master Palm, które cieszą się uznaniem na rynku i wśród naszych klientów.

Rozumiemy, że nasza pozycja na rynku jest wynikiem ciągłego rozwoju i dostosowywania się do potrzeb naszych odbiorców. Dlatego też nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, aby nasze narzędzia były nie tylko efektywne, ale i przyjazne użytkownikowi. W sierpniu 2022 roku, w duchu ciągłego ulepszania, przenieśliśmy naszą siedzibę do Rybnika, co otworzyło przed nami nowe możliwości i perspektywy.

Z dumą oferujemy naszym partnerom handlowym wygodny dostęp do naszych produktów poprzez własny sklep internetowy. Rozumiemy, że zakupy online to nie tylko wygoda, ale i konieczność szybkiego dostępu do narzędzi, które są niezbędne w codziennej pracy naszych klientów.

Nasza specjalizacja w sprzedaży narzędzi ręcznych i pneumatycznych to nie tylko biznes, to nasza pasja. Dzięki wieloletniej dystrybucji narzędzi marki SATA oraz narzędzi pneumatycznych Master Palm, zbudowaliśmy silną pozycję na rynku, która jest fundamentem naszej przyszłości.

W GROSLEY sp. z o.o. wierzymy, że zaufanie i satysfakcja naszych klientów to największy kapitał, którym możemy się poszczycić. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy, tak jak my, cenią sobie wysoką jakość, niezawodność i innowacyjność. Razem możemy tworzyć historię narzędzi, która trwa nieprzerwanie od 1992 roku.

GROSLEY sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy GROSLEY sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GROSLEY sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GROSLEY sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Swidnica
  4. Kielce
  5. Wielun
  6. Zgorzelec
  7. Bielsko-Biała
  8. Warszawa
  9. Cieszyn
  10. Karpacz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca GROSLEY sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    • Dolnośląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • GROSLEY sp. z o.o Importer narzędzi ręcznych marek: SATA, GROSLEY poszukuje kandydatów na stanowisko:

      PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY na województwo dolnośląskie

      Zakres obowiązków

      • Rozwój sieci sprzedaży na rynku tradycyjnym

      • Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami

      • Realizowanie planów sprzedaży

      • Przeprowadzanie demonstracji narzędzi i szkoleń z ich użytkowania

      Wymagania

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku

      • Prawo jazdy kat.B

      • Minimum średnie wykształcenie

      • Znajomość technik sprzedaży

      • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

      • Dyspozycyjność

      • Komunikatywność

      Oferujemy

      • Pracę w młodym zespole

      • Samochód służbowy

      • Telefon komórkowy, tablet

      • Atrakcyjne prowizyjne wynagrodzenie

      • Szkolenia z technik sprzedaży i znajomości oferowanego asortymentu

      Ważne:

      Aplikując proszę o dołączenie CV kandydata

      Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

      Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Grosley Sp. z o.o. ul. Gruntowa 102-104, 44-210 Rybnik NIP 6511589623, w tym na udostępnianie ww. danych w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Pracodawcy w Rzuchowie