Czy to Twoja firma?

RAF-MAR SKLEP SPOŻYWCZY EWELINA SMOLAK praca

Olsztyn
RAF-MAR SKLEP SPOŻYWCZY EWELINA SMOLAK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kasjer Olsztyn
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy RAF-MAR SKLEP SPOŻYWCZY EWELINA SMOLAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RAF-MAR SKLEP SPOŻYWCZY EWELINA SMOLAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca RAF-MAR SKLEP SPOŻYWCZY EWELINA SMOLAK - oferty archiwalne

  • Kasjer-sprzedawca

    RAF-MAR SKLEP SPOŻYWCZY EWELINA SMOLAK
    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      OBSŁUGA KLIENTA, SPRAWDZANIE I PRZYJMOWANIE DOSTAW, SPRAWDZANIE TERMINÓW PRZYDATNOŚCI, OBSŁUGA KRAJALNICY, SUMIENNOŚĆ, PUNKTUALNOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE, DBAŁOŚĆ O ŁAD I PORZĄDEK NA STANOWISKU PRACY, PRACA NA STANOWISKU SAMODZIELNYM
      godziny pracy między 6-19

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Olsztynie