Hurtownia Kwiatów DANI Waldemar Gajzmer

Hurtownia Kwiatów DANI Waldemar Gajzmer najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Sprzedawca Olsztyn
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Hurtownia Kwiatów DANI Waldemar Gajzmer

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hurtownia Kwiatów DANI Waldemar Gajzmer

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Hurtownia Kwiatów DANI Waldemar Gajzmer - oferty archiwalne

  • Sprzedawca obwoźny kwiatów

    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Handel kwiatami i roślinami. Kontakty z kontrahentami. Prowadzenie samochodu dostawczego typu chłodnia kontener.
      Godziny pracy 6-14

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wymagany min. 6 miesięcy stażu pracy na stanowisku sprzedawcy w handlu obwożnym kwiatów. Mile widziana znajomość nazewnictwa kwiatów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Pracodawcy w Olsztynie