MUNDIVIE S.A.

PRODUKCJA WYROBÓW ALKOHOLOWYCH
MUNDIVIE S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Magazynier Jasienica
w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy MUNDIVIE S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MUNDIVIE S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MUNDIVIE S.A. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Jasienica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie dostaw z zewnątrz, przygotowywanie surowców i materiałów dla produkcji, wprowadzanie dokumentów do systemu.

      Praca w systemie jednozmianowym w godz. 7.00-15.00 od pon. do pt. w Jasienicy.
      Umowa o pracę na okres próbny 3-mce z możliwością przedłużenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, wymagana umiejętność obsługi komputera, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jasienicy