Czy to Twoja firma?

PPHU Węglo-Drew Norbert Reut praca

Olsztyn
PPHU Węglo-Drew Norbert Reut najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Olsztyn
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PPHU Węglo-Drew Norbert Reut

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU Węglo-Drew Norbert Reut

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PPHU Węglo-Drew Norbert Reut - oferty archiwalne

  • Pomocnik operatora traka taśmowego

    PPHU Węglo-Drew Norbert Reut
    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomoc przy obsłudze traka taśmowego, kontrolowanie jakości wytworzonego produktu. Pomoc przy załadunku i rozładunku surowca.
      Godziny pracy 7-15; 8-16

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Sumienność, pracowitość. Mile widziana umiejętność obsługi wózka widłowego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące Wynagrodzenie 3010+premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Olsztynie