Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY STYRCZULA SPÓŁKA JAWNA H.J. STYRCZULA praca

Siepraw
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY STYRCZULA SPÓŁKA JAWNA H.J. STYRCZULA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY STYRCZULA SPÓŁKA JAWNA H.J. STYRCZULA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY STYRCZULA SPÓŁKA JAWNA H.J. STYRCZULA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY STYRCZULA SPÓŁKA JAWNA H.J. STYRCZULA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY STYRCZULA SPÓŁKA JAWNA H.J. STYRCZULA - oferty archiwalne

  • Pomoc biurowa

    ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY STYRCZULA SPÓŁKA JAWNA H.J. STYRCZULA
    • Siepraw
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie zleceń produkcyjnych od klientów, wysyłka korespondencji, obsługa programów komputerowych i urządzeń biurowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, MS Office Word, Excel, obsługa arkuszy kalkulacyjnych Microsoft Excel
      • Inne wymagania: mile widziane posiadanie własnego samochodu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa na okres próbny na 3 m-ce Godziny pracy 7-15 lub do negocjacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sieprawiu