Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD USŁUGOWY ROSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Tychy
Magazynowanie, składowanie i przechowywanie towarów.
ZAKŁAD USŁUGOWY ROSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna magazyn

Oferty pracy ZAKŁAD USŁUGOWY ROSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD USŁUGOWY ROSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAKŁAD USŁUGOWY ROSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD USŁUGOWY ROSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy (pl/ua)

    ZAKŁAD USŁUGOWY ROSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Tychy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. Utrzymanie w czystości i porządku terenu wokół Zakładu stosownie do pory roku.
      2. Dbałość o czystość w budynku wewnątrz i na zewnątrz.
      3. Utrzymanie w czystości i porządku w pomieszczeniach gospodarczych.
      4. Utrzymanie w czystości i należytym stanie stanowiska pracy i używanym sprzętem.
      5. Zgłaszanie przełożonym zauważonych uszkodzeń urządzeń i innego sprzętu oraz innych zagrożeń. 6. Drobne naprawy sprzętu, wyposażenia pomieszczeń.
      7. Wykonanie innych czynności wynikających z potrzeb placówki zleconych przez dyrektora.
      8. Sprzątanie i utrzymanie w czystości chodników, trawników, kwietników i otoczenia budynku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe/zawodowe. Oferta skierowana jest także do obywateli Ukrainy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcyjny (pl/ua)

    • Tychy

      Prowadzenie prac związanych z załadunkiem i rozładunkiem wyrobów do anodowania i po anodowaniu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia. Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe. Oferta skierowana także do obywateli Ukrainy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
  • Magazynier (pl/ua)

    • Tychy

      1) przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu, ustalenie ilości przyjmowanych materiałów, czuwanie nad ich odbiorem technicznym(jakościowym), sporządzanie prawidłowej dokumentacji na podstawie sprawdzonych dowodów dostawy i podpisywanie dowodów przyjęcia,
      2) rozmieszczenie i ułożenie przyjętych materiałów na magazynie , zabezpieczenie ich przed ubytkami, zniszczeniem,
      3) stosowanie odpowiednich zabiegów konserwacyjnych, utrzymanie porządku i czystości w magazynie,
      4) wydawanie materiałów na podstawie prawidłowych, sprawdzonych dokumentów rozchodowych, Prowadzenie zgodnie z obowiązującymi przepisami, ewidencji ruchu i stanów zapasów (ilościowej ewidencji magazynowej)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe/awodowe, sprawność fizyczna - praca polega min na dźwiganiu,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Tychach