Czy to Twoja firma?

POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA praca

Tczew
Zakład ubezpieczeń.
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
ubezpieczenia

Oferty pracy POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA

Praca POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Agent ubezpieczeniowy

    POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA
    • Tczew
    • umowa agencyjna
    • 4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - Praca Agenta Ubezpieczeniowego w Zespole Sprzedażowym w Tczewie polegająca na pozyskiwaniu klientów ofertując im pełną gamę produktów ubezpieczeniowych Grupy PZU,
      - Podjęcie współpracy wiąże się z podjęciem działalności gospodarczej,
      - Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie do siedziby firmy w Tczewie przy Alei Zwycięstwa 8.
      - Obszar działania - powiat tczewski
      Kontakt telefoniczny: 607-806-439, e-mail: mateuskowalczyk@pzu.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług, swoboda w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzg.

Pracodawcy w Tczewie