Czy to Twoja firma?

Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Św. praca

Ostrowiec Świętokrzyski
Zakład opieki zdrowotnej
Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Św. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Św.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Św.

Praca Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Św. - oferty archiwalne

  • Referent do spraw kadr

    Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Św.
    • Ostrowiec Świętokrzyski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Sporządzanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych, świadectw pracy, przygotowywanie kart ewidencji czasu pracy, prowadzenie akt pracowniczych, tworzenie sprawozdań.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office, obsługa komputera
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe w pracy w dziale kadrowo-płacowym. Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy, pracy w zespole oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ostrowcu Świętokrzyskim