ETAC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ETAC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł magazyn

Oferty pracy ETAC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ETAC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Aparatowy Procesów Chemicznych

    GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Dodana
  • Brygadzista - Montaż rusztowań elewacyjnych /Belgia

    MK Job Sp. z o.o.
    • Belgia
    Polecana
    Dodana
  • Szlifierz przy produkcji jachtów

    ANTHEA sp. z o.o.
    • Gdańsk
    • umowa zlecenie
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    • 30-37 zł / godz.
    Polecana
    Dodana

ETAC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ETAC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator wydziału mechanicznego - szlifierz

    • Tczew
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Szlifowanie detali ze stali przy użyciu narzędzi ręcznych zgodnie z instrukcją stanowiskową
      - Obsługa giętarki, myjki ultradźwiękowej, prasy mimośrodowej
      - Obróbka mechaniczna detali (gwintowanie, rozwiercanie)
      - Wsparcie procesów produkcyjnych
      - Kontrola produktu zgodnie z instrukcją pracy i wymaganiami jakościowymi
      - Dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy 5S
      - Realizacja zadań zgodnie z ustalonym planem produkcji
      - Ciągłe doskonalenie i udział w warsztatach
      - Dążenie do minimalizacji strat i optymalizacji procesów

      Wynagrodzenie od 3600,00 zł brutto - do indywidualnego uzgodnią z Pracodawcą

      Kontakt telefoniczny 881-972-213, e-mail martyna.kucman@etac.com

      Wymagania

      • Uprawnienia: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 2)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tczewie