Czy to Twoja firma?

Siniakiewicz Daniel praca

Racibórz
Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Siniakiewicz Daniel najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Racibórz
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Siniakiewicz Daniel

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Siniakiewicz Daniel

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Siniakiewicz Daniel - oferty archiwalne

  • Doradca klienta

    Siniakiewicz Daniel
    • Racibórz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca w charakterze doradcy klienta.
      mile widziane doświadczenie zawodowe w branży AGD RTV.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Racibórz

      Oferujemy

Pracodawcy w Raciborzu