OMEGA RUSZTOWANIA S.C J.CHMAJ, M.LEŚ, Ł.CHMAJ

OMEGA RUSZTOWANIA S.C J.CHMAJ, M.LEŚ, Ł.CHMAJ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł

Oferty pracy OMEGA RUSZTOWANIA S.C J.CHMAJ, M.LEŚ, Ł.CHMAJ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OMEGA RUSZTOWANIA S.C J.CHMAJ, M.LEŚ, Ł.CHMAJ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

OMEGA RUSZTOWANIA S.C J.CHMAJ, M.LEŚ, Ł.CHMAJ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca OMEGA RUSZTOWANIA S.C J.CHMAJ, M.LEŚ, Ł.CHMAJ - oferty archiwalne

  • Spawacz w osłonie gazu co mig mag

    • Kolbuszowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Spawanie elementów stalowych rusztowań. Po okresie próbnym umowa na czas określony na conajmniej 6 miesięcy.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG, Uprawnienia do spawania metodą MIG
      • Inne wymagania: Wymagana umiejętność spawania MIG MAG, udokumentowane doświadczenie w zawodzie spawacz

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + 20%premii
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Ślusarz

      Praca na pile, prasie, frezarce, praca przy wierceniu otworów w rurach stalowych. Po okresie próbnym umowa co najmniej na 6 miesięcy

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagane umiejętności ślusarskie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +20% premii

Pracodawcy w Kolbuszowej