KAEM Katarzyna Marszałek

KAEM Katarzyna Marszałek najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Sprzedawca Przysucha
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy KAEM Katarzyna Marszałek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KAEM Katarzyna Marszałek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KAEM Katarzyna Marszałek - oferty archiwalne

  • Kasjer-sprzedawca

    • Przysucha
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta, przyjmowanie towarów od dostawców i przygotowanie ich do sprzedaży, wprowadzanie do systemu, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminalu płatniczego, obsługa programu PC-POS, PC-Market, dbanie o czystość sklepu

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
      • Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej
      • Inne wymagania: Doświadczenie w zawodzie kasjer-sprzedawca

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Przysusze