Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe KROS Maciej Kroskowski praca

Kościerzyna
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe KROS Maciej Kroskowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe KROS Maciej Kroskowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe KROS Maciej Kroskowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe KROS Maciej Kroskowski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe KROS Maciej Kroskowski - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe KROS Maciej Kroskowski
    • Kościerzyna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - wprowadzanie faktur do systemu magazynowego,
      - nadzór nad obiegiem dokumentów firmy,
      - sporządzanie raportów z dokumentów sprzedaży,
      - obsługa korespondencji elektronicznej i tradycyjnej,
      - odbieranie połączeń telefonicznych,
      - dbanie o czystość i porządek w biurze.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: -dobra znajomość pakietu Office, - komunikatywność, dobra organizacja pracy, - umiejętność pracy w zespole, umiejętność szybkiego uczenia się, - wysoka kultura osobista, - mile widziana znajomość programu Small Business, - możliwość przyuczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzedawca (praca w centrum ogrodniczym kros garden)

      - sklep ogrodniczo-techniczny; serwis -części zamienne; artykuły pszczelarskie
      - aktywna obsługa klientów sklepu i serwisu,
      - organizacja ekspozycji towaru,
      - obsługa komputera i systemu sprzedaży, sporzadzanie zamówień towaru,
      - dbałośc o czystośc i porzadek w zakładzie pracy,
      - systematyczne podnoszenie własnych kwalifikacji w kierunku rozwoju działalności zakładu pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: - prawo jazdy kat B.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa

Pracodawcy w Kościerzynie