Czy to Twoja firma?

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I INSTALACYJNE JACEK POLAK praca

Meszna
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I INSTALACYJNE JACEK POLAK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Meszna
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I INSTALACYJNE JACEK POLAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I INSTALACYJNE JACEK POLAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I INSTALACYJNE JACEK POLAK - oferty archiwalne

  • Monter instalacji sanitarnych

    USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I INSTALACYJNE JACEK POLAK
    • Meszna
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Montaż instalacji wod-kan, C.O., montaż piecy jedno oraz dwufunkcyjnych. Praca od pn do pt wg zleceń - na terenie całego Śląska.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe (mile widziane średnie), wymagane doświadczenie i umiejętności praktyczne dotyczące montażu instalacji sanitarnych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca od pn do pt wg zleceń - na terenie całego Śląska
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mesznie