Czy to Twoja firma?

EMKA MAREK KWIECIŃSKI praca

Oława
EMKA MAREK KWIECIŃSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Oława
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy EMKA MAREK KWIECIŃSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EMKA MAREK KWIECIŃSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca EMKA MAREK KWIECIŃSKI - oferty archiwalne

  • Doradca - kasjer

    EMKA MAREK KWIECIŃSKI
    • Oława
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - profesjonalna, zgodna ze standardami jakościowymi Banku obsługa Klienta,
      - aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez bank;
      - samodzielna realizacja założonych celów sprzedażowych;
      - budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami Banku;
      - kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godziny pracy: 9-17 Umowa na 3 miesiące - okres próbny.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Oławie