Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa Nr 35 z Oddział. Integracyjnymi w Tychach praca

Tychy
Szkolnictwo podstawowe
Szkoła Podstawowa Nr 35 z Oddział. Integracyjnymi w Tychach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Szkoła Podstawowa Nr 35 z Oddział. Integracyjnymi w Tychach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa Nr 35 z Oddział. Integracyjnymi w Tychach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Szkoła Podstawowa Nr 35 z Oddział. Integracyjnymi w Tychach - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka (3/4 etatu)

    Szkoła Podstawowa Nr 35 z Oddział. Integracyjnymi w Tychach
    • Tychy
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      utrzymywanie porządku w placówce

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, umiejętność współpracy w zespole, pracowitość, sumienność, punktualność, brak nałogów, dobry stan zdrowia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 750,5 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy. minimale wynagrodzenie zostanie zachowane
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Tychach