Czy to Twoja firma?

GRUPA GE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Kolbuszowa
GRUPA GE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa magazyn

Oferty pracy GRUPA GE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRUPA GE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

GRUPA GE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GRUPA GE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Handlowiec

    GRUPA GE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Kolbuszowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta detalicznego, sprzedaż stolarki otworowej (drzwi, okna, podłogi, bramy). Po okresie próbnym umowa na czas określony.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA MS OFFICE
      • Inne wymagania: Chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 do 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Referent administracyjno biurowy

    • 3 000 zł / mies.

      Przygotowywanie dokumentów do biura rachunkowego, prowadzenie spraw pracowniczych, obsługa poczty. Po okresie próbnym umowa na czas określony

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w pracy biurowej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Kolbuszowej