KONKRET Sp. z o.o. MARCIN ŚPIEWAK

KONKRET Sp. z o.o. MARCIN ŚPIEWAK najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Doradca Ostrołęka
w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy KONKRET Sp. z o.o. MARCIN ŚPIEWAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KONKRET Sp. z o.o. MARCIN ŚPIEWAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KONKRET Sp. z o.o. MARCIN ŚPIEWAK - oferty archiwalne

  • Doradca finansowy

    • Płońsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż produktów i usług firmy, bieżąca administracja biura, raportowanie wyników pracy, aktywne pozyskiwanie nowych klientów, dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
      Praca w godzinach 09:00-17:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie minimum średnie, znajomość obsługi komputera i sprzętu biurowego oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł/brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ostrołęce