Hutchinson Polska

Oferty pracy firmy Hutchinson Polska

Archiwalne ogłoszenia o pracę

  • Mechanik w dziale industrializacji

    • Żywiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Miejsce pracy: Żywiec ul. Stolarska 23

      Zakres obowiązków

      • Spawanie metodą TIG 141.
      • Szlifowanie, polerowanie i cięcie elementów metalowych.

      Wymagania

      • Masz minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
      • Posiadacz uprawnienia spawalnicze TIG 141.
      • Mile widziana umiejętność obsługi polerki do metalu oraz czytania rysunku technicznego.
      • Jesteś osobą gotową do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym.
      • Szukasz stałej pracy.

      Oferujemy

      • Odpowiednie warunki Twojej pracy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez Hutchinson Poland; pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku „wczasy pod gruszą”, premie świąteczne oraz paczki Mikołajkowe dla Twoich dzieci); stołówkę zakładową; pełne wdrożenie na stanowisku pracy; niezbędne narzędzia pracy; bezpłatny parking.
      • Twój rozwój: interesująca i pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku, transfer wiedzy, szkolenia.
      • Twoje zdrowie i kondycję: prywatną opiekę medyczną za 1 zł miesięcznie (z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny); prywatne ubezpieczenie na życie PZU (z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny); medycynę pracy na terenie zakładu.
  • Brygadzista

    • Bielsko-Biała
    • запрошуємо працівників з України
    • BRYGADZISTA

      • Zarządzanie pracą grupy pracowników,
      • Delegowanie zadań,
      • Rozliczanie pracowników za wykonaną pracę,
      • Utrzymanie produkcji zgodnie ze standardami jakości,
      • Przestrzeganie i egzekwowanie przepisów i zasad BHP.

      Wymagania

      • Znajomości zagadnień technicznych,
      • Doświadczenia w pracy na produkcji,
      • Zdolności organizacyjnych,
      • Dyspozycyjności,
      • Inicjatywy,
      • Umiejętności pracy w grupie oraz zarządzania czasem,
      • Umiejętność zarządzania podległym personelem – będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie- 5000 zł brutto/ miesiąc (przy doświadczeniu na podobnym stanowisku min. 2 lata),
      • Praca w systemie równoważnym- do 12h,
      • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,
      • Stabilną i odpowiedzialną pracę,
      • Prywatną opiekę medyczną, Ubezpieczenie grupowe NW,
      • Pakiet socjalny, Karta Medicover Sport,
      • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przyjazną atmosferę.
  • Magazynier-wózkowy - NOWY ZAKŁAD Z2 MIXING PLANT

    • Żywiec
    • Miejsce pracy: Żywiec ul. Stolarska 24
      NOWY ZAKŁAD Z2 MIXING PLANT

      • Wykonywanie prac magazynowych.
      • Rozładunki oraz załadunki samochodów.
      • Wydawanie surowców i komponentów na produkcję.
      • Obsługa wózków widłowych (wysokiego składowania) i skanerów.

      Wymagania

      • Posiadasz uprawnienia UDT.
      • Masz min. roczne doświadczenie w pracy na wózkach wysokiego składowania.
      • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, skrupulatną i samodzielną.
      • Jesteś gotowy/a do pracy w systemie równoważnym czterobrygadowym (od poniedziałku do niedzieli).

      Oferujemy

      • Twoje zdrowie i kondycję: prywatną opiekę medyczną za 1 zł miesięcznie (z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny i znajomych); prywatne ubezpieczenie na życie PZU (z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny); medycynę pracy na terenie zakładu.

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.