Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe POLFOL Marek Banasik praca

Masłów Pierwszy
Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe POLFOL Marek Banasik najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing praca fizyczna

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe POLFOL Marek Banasik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe POLFOL Marek Banasik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe POLFOL Marek Banasik poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe POLFOL Marek Banasik - oferty archiwalne

  • Operator maszyn

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe POLFOL Marek Banasik
    • Masłów Pierwszy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji opakowań z folii.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: książęczka sanepidowska

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godz. pracy 6-14-;14-22; 22-6
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Masłowie Pierwszym