Carbo-Serwis Witold Mędrzecki

Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo
Carbo-Serwis Witold Mędrzecki najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż

Oferty pracy Carbo-Serwis Witold Mędrzecki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Carbo-Serwis Witold Mędrzecki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Carbo-Serwis Witold Mędrzecki poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Carbo-Serwis Witold Mędrzecki

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
ul. ks. Norberta Bończyka 74 41-400 Mysłowice
NIP
2220071227
REGON
271549240
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
09.12.2015
Wykreślenie wpisu z rejestru
28.05.2022
Status indywidualnej działalności gospodarczej
WYKRESLONY

Profil działalności - kody PKD

Rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo

  • 01.19.Z Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie
  • 01.21.Z Uprawa winogron
  • 01.29.Z Uprawa pozostałych roślin wieloletnich
  • 01.30.Z Rozmnażanie roślin
  • 01.64.Z Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin

Górnictwo i wydobywanie

  • 07.21.Z Górnictwo rud uranu i toru
  • 07.29.Z Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych
  • 05.10.Z Wydobywanie węgla kamiennego
  • 05.20.Z Wydobywanie węgla brunatnego (lignitu)
  • 06.10.Z Górnictwo ropy naftowej

Przetwórstwo przemysłowe

  • 10.11.Z Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu
  • 10.12.Z Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu
  • 10.13.Z Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego
  • 10.20.Z Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków
  • 10.31.Z Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków

Wytwarzanie i zaopatrywanie w energię elektryczną, gaz, parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

  • 35.11.Z Wytwarzanie energii elektrycznej
  • 35.12.Z Przesyłanie energii elektrycznej
  • 35.13.Z Dystrybucja energii elektrycznej
  • 35.14.Z Handel energią elektryczną
  • 35.21.Z Wytwarzanie paliw gazowych

Dostawa wody; gospodarowanie ściekami i odpadami oraz działalność związana z rekultywacją

  • 36.00.Z POBÓR, UZDATNIANIE I DOSTARCZANIE WODY
  • 37.00.Z ODPROWADZANIE I OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW
  • 38.11.Z Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne
  • 38.12.Z Zbieranie odpadów niebezpiecznych
  • 38.21.Z Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne

Budownictwo

  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 42.11.Z Roboty związane z budową dróg i autostrad
  • 42.12.Z Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej
  • 42.13.Z Roboty związane z budową mostów i tuneli

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 45.19.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 46.22.Z Sprzedaż hurtowa kwiatów i roślin
  • 46.23.Z Sprzedaż hurtowa żywych zwierząt
  • 46.24.Z Sprzedaż hurtowa skór
  • 45.11.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.10.Z Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy
  • 49.20.Z Transport kolejowy towarów
  • 49.31.Z Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski
  • 49.32.Z Działalność taksówek osobowych
  • 49.39.Z Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 55.10.Z Hotele i podobne obiekty zakwaterowania
  • 55.20.Z Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania
  • 55.30.Z Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe
  • 55.90.Z Pozostałe zakwaterowanie
  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne

Informacja i komunikacja

  • 58.11.Z Wydawanie książek
  • 58.12.Z Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych)
  • 58.13.Z Wydawanie gazet
  • 58.14.Z Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków
  • 58.19.Z Pozostała działalność wydawnicza

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 64.19.Z Pozostałe pośrednictwo pieniężne
  • 64.91.Z Leasing finansowy
  • 64.92.Z Pozostałe formy udzielania kredytów
  • 64.99.Z Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych
  • 65.12.Z Pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.10.Z Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek
  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
  • 68.31.Z Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
  • 68.32.Z Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 69.10.Z Działalność prawnicza
  • 69.20.Z Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe
  • 70.21.Z Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja
  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 71.11.Z Działalność w zakresie architektury

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.40.Z Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim
  • 77.11.Z Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
  • 77.12.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 77.21.Z Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego
  • 77.22.Z Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.

Administracja publiczna i obrona narodowa; obowiązkowe zabezpieczenia społeczne

  • 84.25.Z Ochrona przeciwpożarowa

Opieka zdrowotna i pomoc społeczna

  • 86.10.Z Działalność szpitali
  • 86.21.Z Praktyka lekarska ogólna
  • 86.22.Z Praktyka lekarska specjalistyczna
  • 86.23.Z Praktyka lekarska dentystyczna
  • 86.90.A Działalność fizjoterapeutyczna

Działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją

  • 91.02.Z Działalność muzeów
  • 90.01.Z Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych
  • 90.02.Z Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych
  • 90.03.Z Artystyczna i literacka działalność twórcza
  • 90.04.Z Działalność obiektów kulturalnych

Pozostała działalność usługowa

  • 95.21.Z Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku
  • 95.11.Z Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych
  • 95.12.Z Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego
  • 95.22.Z Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego
  • 95.23.Z Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Carbo-Serwis Witold Mędrzecki - oferty archiwalne

  • Robotnik wykończeniowy

    • Mysłowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace remontowe - wykończenia pomieszczeń; murowanie, tynkowanie i inne prace budowlane.

      Praca na terenie kraju.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane ok. 4 lat doświadczenia zawodowego oraz umiejętności takie jak : gładzie gipsowe, kafelkowanie, karton gipsy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik ociepleń budynków

    • Mysłowice

      Prace związane z ociepleniami budynków.

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Mysłowicach