OPTIMA KJ Biuro Usług Księgowych Spółka z o.o.

OPTIMA KJ Biuro Usług Księgowych Spółka z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia hr / kadry

Oferty pracy OPTIMA KJ Biuro Usług Księgowych Spółka z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OPTIMA KJ Biuro Usług Księgowych Spółka z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

OPTIMA KJ Biuro Usług Księgowych Spółka z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - OPTIMA KJ Biuro Usług Księgowych Spółka z o.o.

Pełna nazwa
OPTIMA KJ BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Dworcowa 36 43-200 Pszczyna
NIP
6381824970
REGON
368853507
KRS
0000705508
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
29.11.2017
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 69.20.Z Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe
  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.11.Z Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
  • 77.12.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 82.99.Z Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana

Edukacja

  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca OPTIMA KJ Biuro Usług Księgowych Spółka z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw kadr i płac

    • Pszczyna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa kadr, płac, ZUS wskazanych klientów

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie od średniego, minimum 1,5 roku doświadczenia, umiejętność obsługi komputera, posługiwania się programem Płatnik, znajomość zganień z wiązanych z kadrami, płacami, naliczaniem wynagrodzeń, sporządzaniem umów, ZUS

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pszczynie