Salon Fryzjerski Nowy Styl Urszula Stec

Salon Fryzjerski Nowy Styl Urszula Stec najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Fryzjer Czudec
w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Salon Fryzjerski Nowy Styl Urszula Stec

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Salon Fryzjerski Nowy Styl Urszula Stec

Dane firmowe i kontaktowe - Salon Fryzjerski Nowy Styl Urszula Stec

Pełna nazwa
Salon Fryzjerski Nowy Styl URSZULA ŚWIRAD
Adres rejestrowy
ul. Jasielska 117 38-120 Czudec
NIP
8191617134
REGON
180624749
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
14.12.2015
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Pozostała działalność usługowa

  • 96.02.Z Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Salon Fryzjerski Nowy Styl Urszula Stec - oferty archiwalne

  • Fryzjer

    • Czudec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Usługi fryzjerskie, w tym strzyżenie damskie, męskie i dziecięce, farbowanie, rozjaśnianie.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w zawodzie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Fryzjer

    • Czudec

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Czudcu