Czy to Twoja firma?

Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim praca

Bielsk Podlaski
Urząd administracji publicznej - bezpieczeństwo publiczne.
Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna it (informatyka)

Oferty pracy Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim
    • Bielsk Podlaski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      utrzymanie w należytym porządkui czystości pomieszczeń KPP w Bielsku Podlaskim (biurowych,socjalnych i garaży)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: umiejętność dbania o czystość i porządek

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Technik zespołu łączności i informatyki

    • 2 800 zł / mies.

      Zapewnienie sprawności technicznej systemów informatycznych i łączności, instalacja sprzętu i systemów teleinformatycznych w Komendzie, niezwłoczne usuwanie zaistniałych uszkodzeń i usterek w urządzeniach teleinformatycznych stwierdzonych i zgłoszonych przez użytkowników.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagana umiejętność zapewnienia sprawności technicznej systemów informatycznych i łączności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Bielsku Podlaskim