Czy to Twoja firma?

FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA MYSZKA SPÓŁKA JAWNA praca

Tarnobrzeg
Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego
FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA MYSZKA SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Tarnobrzeg
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA MYSZKA SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA MYSZKA SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA MYSZKA SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego

    FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA MYSZKA SPÓŁKA JAWNA
    • Tarnobrzeg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      transport mat. budowlanych, załadunek i rozładunek
      praca w godz. 7-15, 9-17

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: uprawnienia HDS, Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem , świadectwo kwalifikacji dla kierowców przewożących rzeczy, prawo jazdy kat. C+E
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tarnobrzegu