Czy to Twoja firma?

Katolickie Niepubliczne Przedszkole im. Ojca Pio, Katarzyna Jodłowska praca

Nowy Sącz
Katolickie Niepubliczne Przedszkole im. Ojca Pio, Katarzyna Jodłowska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Katolickie Niepubliczne Przedszkole im. Ojca Pio, Katarzyna Jodłowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Katolickie Niepubliczne Przedszkole im. Ojca Pio, Katarzyna Jodłowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    TOMMAR CRECHE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 6 000-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Praca Katolickie Niepubliczne Przedszkole im. Ojca Pio, Katarzyna Jodłowska - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedszkola

    Katolickie Niepubliczne Przedszkole im. Ojca Pio, Katarzyna Jodłowska
    • Nowy Sącz
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nauczyciel przedszkola.

      - wykształcenie wyższe pedagogiczne,
      - mile widziane doświadczenie zawodowe,
      - komunikatywność, empatia, dobra organizacja czasu pracy,
      - umiejętność radzenia sobie ze stresem.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Uprawnienia: Komunikatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 917 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Nowy Sącz

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 184 PLN

Pracodawcy w Nowym Sączu