Zakład Wodociągów i Kanalizacji WiK

Zakład Wodociągów i Kanalizacji WiK najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Zakład Wodociągów i Kanalizacji WiK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Wodociągów i Kanalizacji WiK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zakład Wodociągów i Kanalizacji WiK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Wodociągów i Kanalizacji WiK - oferty archiwalne

  • Inspektor ds. rozliczeń i gospodarki wodomierzowej

    • Żnin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie faktur/umów, obsługa zintegrowanego systemu informatycznego, przyjmowanie i importowanie danych z odczytów wodomierzy, przyjmowanie zgłoszeń awarii, obsługa klientów, obsługa magazynu, rozpatrywanie reklamacji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne
      • Uprawnienia: Obsługa programu Excel
      • Inne wymagania: -wykształcenie wyższe (administracja, zarządzanie, ochrona środowiska lub pokrewne) -wymagane kilkuletnie doświadczenie w zakresie obsługi klienta -znajomośc programu MS Excel -swoboda w formułowaniu i redagowaniu pism

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach: pn./śr./czw. 07:30-15:30 wt. - 07:30-17:00 pt. - 07:30-14:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Żninie