Czy to Twoja firma?

n-sphere Architecture & Natural Stone Weronika Niewiadomy praca

Wieprz
n-sphere Architecture & Natural Stone Weronika Niewiadomy najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Wieprz
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy n-sphere Architecture & Natural Stone Weronika Niewiadomy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca n-sphere Architecture & Natural Stone Weronika Niewiadomy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca n-sphere Architecture & Natural Stone Weronika Niewiadomy - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny budowlany

    n-sphere Architecture & Natural Stone Weronika Niewiadomy
    • Wieprz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagana punktualność. zależny od aktualnego zapotrzebowania, będzie obejmował różnego rodzaju prace wykończeniowe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Czeladnik monter zabudowy i robót wykończenieowych w budownictwie, układanie płytek ceramicznych i kamiennych
      • Inne wymagania: [Inne] : Przede wszystkim wymagane UMIEJĘTNOŚCI.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wieprzu