Czy to Twoja firma?

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE KRAINA PRZEDSZKOLAKÓW praca

Wołomin
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE KRAINA PRZEDSZKOLAKÓW najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Wołomin
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy PRZEDSZKOLE PUBLICZNE KRAINA PRZEDSZKOLAKÓW

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSZKOLE PUBLICZNE KRAINA PRZEDSZKOLAKÓW

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSZKOLE PUBLICZNE KRAINA PRZEDSZKOLAKÓW - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    PRZEDSZKOLE PUBLICZNE KRAINA PRZEDSZKOLAKÓW
    • Wołomin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wychowawca w grupie przedszkolnej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika wczesnoszkolna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wołominie