Czy to Twoja firma?

Centrum Pali Sp. z o.o. praca

Kutno
budownictwo
Centrum Pali Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja księgowość / ekonomia

Oferty pracy Centrum Pali Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Pali Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Centrum Pali Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Centrum Pali Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik zakładu prefabrykacji

    Centrum Pali Sp. z o.o.
    • Kutno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace przy produkcji pali żelbetowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe na stanowisku betoniarza mile widziane, umiejętności spawalnicze mile widziane, uprawnienia MAG-135 mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 do 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Kutno

      Wykonywanie zbrojeń dla prefabrykatów żelbetowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak, średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe na stanowisku zbrojarza mile widziane, umiejętności spawalnicze mile widziane, uprawnienia MAG-135 mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 200 - 5 000 PLN

Pracodawcy w Kutnie