Czy to Twoja firma?

ELKOL BL S.C. RYSZARD KRAUS KRZYSZTOF PIPA ANDRZEJ WAWRZYNEK praca

Kędzierzyn-Koźle
USŁUGI ELEKTRYCZNE
ELKOL BL S.C. RYSZARD KRAUS KRZYSZTOF PIPA ANDRZEJ WAWRZYNEK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ELKOL BL S.C. RYSZARD KRAUS KRZYSZTOF PIPA ANDRZEJ WAWRZYNEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ELKOL BL S.C. RYSZARD KRAUS KRZYSZTOF PIPA ANDRZEJ WAWRZYNEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ELKOL BL S.C. RYSZARD KRAUS KRZYSZTOF PIPA ANDRZEJ WAWRZYNEK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ELKOL BL S.C. RYSZARD KRAUS KRZYSZTOF PIPA ANDRZEJ WAWRZYNEK - oferty archiwalne

  • Pomocnik elektryka

    ELKOL BL S.C. RYSZARD KRAUS KRZYSZTOF PIPA ANDRZEJ WAWRZYNEK
    • Kędzierzyn-Koźle
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomocnicze prace przy elektryce np. układanie kabli, montaż korytek, drabinek.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wyk. bez znaczenia, predyspozycje do pracy na wysokości, punktualność, dbałość o miejsce pracy Praca pon.-pt. 7-15

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 100 - 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Elektromechanik

      Wykonywanie nowych instalacji elektrycznych oświetlenia i napędów oraz rozdzielni elektrycznych (prefabrykacja)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: elektromechanik
      • Inne wymagania: wyk. mile widziane zawodowe kierunkowe, mile widziane doświadczenie, chęć do pracy, punktualność, dbałość o miejsce pracy Praca pon.-pt. 7:00-15:00 Kontakt: Pan Ryszard Kraus tel.: 604552267, Pan Krzysztof Pipa te.: 606641631

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: O wysokości wynagrodzenia decyduje stopień wiedzy i umiejętności

Pracodawcy w Kędzierzynie-Koźlu