PRG KUPRYT II Sp. z o. o.

PRG KUPRYT II Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport magazyn

Oferty pracy PRG KUPRYT II Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRG KUPRYT II Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRG KUPRYT II Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - PRG KUPRYT II Sp. z o. o.

Pełna nazwa
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT GÓRNICZYCH KUPRYT II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Krzywa 1 59-100 Polkowice
NIP
5020109180
REGON
021890859
KRS
0000422130
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
25.05.2012
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Górnictwo i wydobywanie

  • 09.90.Z Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie

Przetwórstwo przemysłowe

  • 25.11.Z Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
  • 25.99.Z Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana

Budownictwo

  • 42.13.Z Roboty związane z budową mostów i tuneli
  • 43.29.Z Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.72.Z Sprzedaż hurtowa metali i rud metali
  • 46.90.Z Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
  • 47.19.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 69.20.Z Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca PRG KUPRYT II Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Polkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta, rozkładanie towaru, przygotowywanie zamówień dla klientów, załadunek zamówień, obsługa urządzeń magazynowych, prace porządkowe w miejscu pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Umiejętność pracy w zespole, mile widziane doświadczenie zawodowe i uprawnienia na wózek widłowy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca

    • Polkowice
    • 2 800 zł / mies.

      prowadzenie samochodu zgodnie z uprawnieniami potwierdzonymi w prawie jazdy, transport pow. 3,5t, przgląd stanu technicznego obsługiwanych urządzeń, naprawa i obsługa urządzeń mechanicznych, prace porządkowe w miejscu pracy

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie, zaświadczenie na przewóz rzeczy, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
  • Specjalista ds przygotowania produkcji

    • Polkowice

      Obsługa systemu przetargowego ARIBA, kontakt oraz współpraca z klientem, prowadzenie protokołów z negocjacji, przygotowanie zapytań ofertowych, fakturowanie, itp.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie, znajomość pakietu office, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

Pracodawcy w Polkowicach