Czy to Twoja firma?

DELIKATESY Monika Wilczek praca

Świętochłowice
DELIKATESY Monika Wilczek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy magazyn

Oferty pracy DELIKATESY Monika Wilczek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DELIKATESY Monika Wilczek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

DELIKATESY Monika Wilczek poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DELIKATESY Monika Wilczek - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    DELIKATESY Monika Wilczek
    • Świętochłowice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, praca w sklepie spożywczym

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: p, mile widziana książeczka sanepidowska

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wymiar czasu pracy: etatu / może być pełny etat , wynagrodzenie stosownie do etatu
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • pełny etat

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Świętochłowicach