Czy to Twoja firma?

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ustroniu praca

Ustroń
Pomoc społeczna w Gminie Ustroń.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ustroniu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ustroniu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ustroniu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ustroniu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ustroniu - oferty archiwalne

  • Pomoc administracyjna

    Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ustroniu
    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przyjmowanie wniosków na dodatek gazowy
      pozyskiwanie danych niezbędnych do rozpatrzenia wniosków
      przygotowanie korespondencji dotyczącej złożonych wniosków (wezwania do uzupełnień)
      wprowadzanie danych do systemu i obsługa systemów informatycznych
      sporzadzanie zapotrzebowania na środki finansowe
      podawanie danych do sprawozdań

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe w ośrodku pomocy społecznej lub urzędzie gminy znajomość excel umiejętnoć pracy z ludźmi pod presją czasu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Ustroń

      przyjmowanie wniosków na dodatek osłonowy, pozyskiwanie danych niezbednych do rozpatrzenia wniosków, przygotowywanie korespondencji, wprowadzanie danych do systemu i obsługa systemów informatycznych, sporządzanie zapotrzebowania na środki finansowe, podawanie danych do sprawozdań

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: bardzo dobra znajomość programu Excel
      • Inne wymagania: umiejętność pracy z ludźmi i pod presją czasu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie+dodatek stażowy zatrudnienie na min. 11 miesięcy
  • Asystent rodziny

    • Ustroń
    • umowa na zastępstwo

      opracowanie i realizacja planu pracy z rodziną we współpracy z członkami rodziny i w konsultacji z pracownikiem socjalnym, udzielanie pomocy rodzinomw poprawie ich sytuacji życiowej, w tym w zdobywaniu umiejętności prawidłowego prowadzenia gospodarstwa domowego, udzielenie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów socjalnych, wychowawczych i psychologicznych, wspieranie aktywności społecznej rodzin, motywowanie członków rodzin do podnoszenia kwalifikacji zawodowych, udzielanie pomocy w poszukiwaniu, podejmowaniu i utrzymaniu pracy zarobkowej, motywowanie do udziału w zajęciach grupowych dla rodziców, majacych na celu kształtowanie prawidłowych wzorców rodzicielskich i umiejętności psychospołecznych, podejmowanie działań interwencyjnych i zaradczych w sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa dzieci i rodzin, prowadzenie dokumentacji dotyczącej pracy z rodziną, w tym sprawozdania z relaizacji i metod pracy

      Wymagania

      • Inne wymagania: poziom wykształcenia wyższe na kierunku pedagogika, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie lub praca socjalna lub wyższe na dowolnym kierunku uzupełnione szkoleniem z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną i udokumentuje co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną lub studiami podyplomowymi obejmującymi zakres programowy szkolenia określony na podstawie art. 12 ust. 3 ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej i udokumentuje co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną lub wykształcenie średnie i szkolenie z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną, a także udokumentuje co najmniej 3-letni staż pracy z dziećmi lub rodziną, umiejętność pracy z ludźmi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie+dodatek stażowy zadaniowy czas pracy

Pracodawcy w Ustroniu