MENTOR DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

USŁUGI BUDOWLANE
MENTOR DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Budowlaniec Wrocław
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy MENTOR DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MENTOR DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • KIEROWNIK BUDOWY - Niemcy

    BESTA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O.
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Polecana
    Dodana
  • Kierownik Robót Elektrycznych

    ACE INSTAL Sp. z o.o.
    • Płock
    • 16 000-20 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Inżynier Robót Elektrycznych

    • Płock
    • 10 000-14 000 zł / mies.
    Dodana

Praca MENTOR DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    • Kędzierzyn-Koźle
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: wyk. bez znaczenia, wymagane doświadczenie w pracy na budowie, uczciwość, lojalność wobec pracodawcy i innych pracowników, zaangażowanie w powierzone zadania Praca pon.-pt. 7-15

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wrocławiu