Czy to Twoja firma?

LANUA CONTRACTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Wrocław
LANUA CONTRACTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy LANUA CONTRACTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LANUA CONTRACTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

LANUA CONTRACTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca LANUA CONTRACTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    LANUA CONTRACTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych praca zgodnie z harogramem pracy na obicie, praca od poniedziałku do piątku 16:00 - 21:00
      umowa o prace na czas określony na 1 rok , praca na 3/4 etatu .
      Miejsce pracy: ul. Północna 15, 54-105 Wrocław
      Kontakt z pracodawcą: tel.: 660567125 - W CELU UMÓWIENIA SIĘ NA SPOTKANIE.
      Oferta w sali: A, B

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie i staż pracy bez znaczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 675 do 2 675 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Wrocław

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych praca zgodnie z harogramem pracy na obiekcie w godzinach ds 16.00-21.00 od poniedziałku do piątku
      Umowa zlecenie ok 120 godzin miesięcznie.
      Miejsce pracy: ul. Zakrzowska 25d , 51-318 Wrocław,
      Sala B , A
      Kontakt telefoniczny z pracodawcą: 660567125 - W CELU UMÓWIENIA SIĘ NA SPOTKANIE.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 do 22,8 PLN

Pracodawcy w Wrocławiu