Czy to Twoja firma?

PIOTR ŚNIEGOCKI DOM - ART.- STYL praca

Kępno
PIOTR ŚNIEGOCKI DOM - ART.- STYL najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy PIOTR ŚNIEGOCKI DOM - ART.- STYL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PIOTR ŚNIEGOCKI DOM - ART.- STYL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PIOTR ŚNIEGOCKI DOM - ART.- STYL poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PIOTR ŚNIEGOCKI DOM - ART.- STYL - oferty archiwalne

  • Krawcowa

    PIOTR ŚNIEGOCKI DOM - ART.- STYL
    • Kępno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Szycie elementów pokrowców (tapicerki) meblowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: kurs krawiecki, szycie ciężkie (tapicerstwo)
      • Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Osługa klienta z znajomością języka angielskiego

    • Kępno

      obsługa klientów głównie zagranicznych; wprowadzanie zamówień do systemu i ich nadzór; bieżący kontakt z klientami mailowy oraz telefoniczny;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: obsługa komputera w środowisku Windows , j. angielski na poziomie B1
      • Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: B2 - wyższy średnio zaawansowany

      Oferujemy

Pracodawcy w Kępnie