Czy to Twoja firma?

LABAN GRUP Sp. z o. o. praca

Wrocław
LABAN GRUP Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Asystent Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy LABAN GRUP Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LABAN GRUP Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca LABAN GRUP Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Asystentka dyrektora

    LABAN GRUP Sp. z o. o.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Telefoniczna obsługa klienta; obsluga nowych i obecnych klientów i pracowników częściowo w języku obcym (ukrainski, rosyjski); współpraca z rekruterami w języku ukraińskim; gromadzenie i porządkowanie dokumentacji firmy, archiwacja faktur oraz współpraca z księgowymi; przygotowanie dokumentów firmy; obsługa korespondencji; komunikacja z innymi firmami i partnerami, a także organizacja ich spotkań; organizacja podróży służbowych;
      Zlecenie 168 godzin miesiecznie, na 1 rok z możiwością przedłużenia , dyspozycyjność w godzinach od 8.00 do 16.00 ( 17.00)

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Biegła znajomość pakietu Office , Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, prawo jazdy kategoria - B
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe staż pracy 2 lata prawo jazdy kat B punktualność i kreatywność dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne biegła obsługa pakitu Office znajomość języka angielskiego na poziomie C2 w mowie i piśmie - do kontaktów z rekruterami znajomosć języka rosyjskiego i ukraińskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie do kontaktów ze współpracownikami i rekruterami.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 5 000 PLN

Pracodawcy w Wrocławiu