Czy to Twoja firma?

USŁUGI TRANSPORTOWE ŁUKASZ WENTA W SPADKU praca

Rotmanka
USŁUGI TRANSPORTOWE ŁUKASZ WENTA W SPADKU najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Rotmanka
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy USŁUGI TRANSPORTOWE ŁUKASZ WENTA W SPADKU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca USŁUGI TRANSPORTOWE ŁUKASZ WENTA W SPADKU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca USŁUGI TRANSPORTOWE ŁUKASZ WENTA W SPADKU - oferty archiwalne

  • Kierowca zawodowy

    USŁUGI TRANSPORTOWE ŁUKASZ WENTA W SPADKU
    • Rotmanka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przewóz rzeczy. Wyjazdy:
      - wtorek Gdansk,
      - wtorek noc Szczecin,
      - czwartek noc Szczecin.
      Dojazd do 5 - 10 punktów. Reszta dni wolna. Praca 12 dni w miesiącu w godzinach 08:30-16:30.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe jako kierowca kat. C, prawo jazdy kat. C.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 5000 zł miesięcznie płatne w każdy poniedziałek po 1250 zł. 2 tygodnie okres próbny z innym kierowcą
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rotmance